Zarządzanie wynajmem


Oferujemy długotrwałą współpracę przy wynajmie zainwestowanej nieruchomości. Naszym celem jest uzyskać najatrakcyjniejszą stopę zwrotu dzięki niezwykle opłacalnemu lecz wymagającemu wynajmowi krótkoterminowemu. Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu tego typu wynajmem i jesteśmy w stanie dostarczyć sprawdzone, dobrze funkcjonujące rozwiązania dla Państwa nieruchomości poprzez efektywne nimi zarządzanie, całkowicie bezobsługowe dla Właściciela.

Zarządzanie wynajmem w czterech krokach:


1. Kupno mieszkania

Nasza baza mieszkań składa się przede wszystkim z pozycji o bardzo wysokim potencjale inwestycyjnym. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednią nieruchomość o pożądanych przez Państwa właściwościach, najlepszej lokaliacji i cenie. Przeprowadzimy Państwa przez proces negocjacji i zakupu.


2. Przygotowanie do wynajmu:

Dzięki naszemu doświadczeniu i dostępowi do profesjonalnych analiz wiemy doskonale jak przystosować mieszkanie do wynajmu, adekwatnie do możliwości zysku. Na pańswa życzenie przeprowadzimy to przygotowanie począwszy od przygotowania mieszkania i materiałów marketingowych, do profesjonalnego promowania ogłoszenia i dobrej relacji z wynajmującymi.


3. Okres próbny.

Ten indywidualnie ustalany okres daje nam czas na przetestowanie lokalizacji oraz dobranie optymalnej strategii wynajmu do danej inwestycji. To wtedy będziemy mogli określić dokładnie potencjalny zysk i stopę procentową. Państwo w tym czasie mają zagwarantowany przez nas zysk jak z wynajmu długoterminowego!


4. Długoterminowa współpraca.

Po okresie próbnym będziemy znać możliwości zysku. Teraz Państwa inwestycja nie jest jedynie mieszkaniem ale posiadającym zainteresowanie i klientów produktem generującym zysk! W tym momencie podsumowujemy pozycję i omówimy z Państwem dalsze warunki współpracy!


Na czym polega nasz wynajem krótkoterminowy?

Prowadzony przez nas wynajem kierowany jest do gości odwiedzających Warszawę, ale zniechęconych sztywnymi i nieekonomicznymi zasadami tradycyjnego hotelarstwa. Coraz popularniejszy staje się wynajem w duchu zgodnym z filozofią Sharing Economy - w myśl której warto jest optymalnie wykorzystywać posiadane dobra - w tym przypadku mieszkanie. Zamiast stać puste lub być nieefektywnie wykorzystywane, mogłoby zarabiać na siebie i przynosić zysk!

Osoba wynajmująca natomiast widzi dodatkowe zalety dzielenia się - wie, że może być dobrze przyjęta i ugoszczona, poinstruowana o wszystkich dogodnościach wybranej lokalizacji, posiadać pełną swobodę korzystania. Jednocześnie traktuje ona z szacunkiem miejsce do którego przyjechała  – pamiętając gościnność gospodarza. 

Dlaczego ten rodzaj wynajmu jest bezpieczniejszy i mniej wymagający od Właściciela niż tradycyjny wynajem?

Dynamiczna specyfika wynajmu krótkoterminowego wymaga aby mieszkanie zawsze było gotowe przyjąć strudzonego gościa. Dlatego pomiędzy kilkudniowymi okresami najmu pojawiamy się w mieszkaniu aby dokładnie wysprzątać i zawsze utrzymywać je w idealnym stanie. Sytuacja wygląda więc zupełnie inaczej niż podczas wynajmu tradycyjnego, gdzie właściciel zazwyczaj nie odwiedza mieszkania częściej niż raz na pół roku. 

Ponadto system pozyskiwania gości z którego korzystamy bazuje na ocenach wydawanych wzajemnie między gośćmi a wynajmującymi - wszystkim oczywiście zależy aby jak najlepiej potraktować drugą stronę i dostać jej pozytywne rekomendacje!

Aby działać najefektywniej Państwa nieruchomość jest wynajmowana przez nas jako przez firmę, dlatego będąc profesjonalnym klientem gwarantujemy brak jakichkolwiek trudności związanych z ochroną praw lokatorskich!


Zapraszamy do spotkania gdzie opowiemy o wszelkich interesujących Państwa szczegółach. Warto pomyśleć jeszcze przed sezonem letnim jak można wykorzystać potencjalne pełne obłożenie w okresie wakacyjnym!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Belsaldo Business Card-01.jpg